Начало » Добре дошли в Кубрат » Почетни звания и награди

 

Почетни звания и награди

 

Почетни граждани на град Кубрат

 

Любка Баева
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 1/16.05.2000 г.

Иван Иванов
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 1/16.05.2000 г.

Христо Иванджиков
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 1/16.05.2000 г.

Лили Петрова
решение на ОбС-Кубрат № 19/20.04.2001 г.

Хасан Мюрселов
решение на ОбС-Кубрат № 3/27.11.2002 г.

Миглена Маркова
решение на ОбС-Кубрат № 1/25.08.2004 г.

Продан Проданов
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 19/20.05.2005 г.

Любен Пенев
решение на ОбС-Кубрат № 19/20.05.2005 г.

Емил Раданов
решение на ОбС-Кубрат № 19/20.05.2005 г.

Анелия Дочева
решение на ОбС-Кубрат № 19/20.05.2005 г.

Драгомир Драганов
решение на ОбС-Кубрат № 19/20.05.2005 г.

Иван Пеев
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 260.1/19.05.2009 г.

Илия Коджахристов
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 260.2/19.05.2009 г.

Ахмед Ахмедов
решение на ОбС-Кубрат № 260.3/19.05.2009 г.

д-р Васил Куртев
решение на ОбС-Кубрат № 260.4/19.05.2009 г.

Хасан Али
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 509/28.04.2011 г.

Сюлейман Алиев
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 510/28.04.2011 г.

Нермидин Юсеинов
решение на ОбС-Кубрат № 507/18.09.2015 г.

 

 

Връчена почетна лента

 

Николина Арачева
по случай 90-годишния й юбилей
(решение на ОбС – Кубрат № 29/02.11.2005 г.)

 

 

Заслужил гражданин на град Кубрат

 

Искра Гичева
решение на ОбС-Кубрат № 375.1/30.04.2010 г.

Калина Митева
решение на ОбС-Кубрат № 375.2/30.04.2010 г.

Несибе Кедикова
решение на ОбС-Кубрат № 375.3/30.04.2010 г.

Стефан Калинов
решение на ОбС-Кубрат № 511/28.04.2011 г.

Тайбе Юсеин
решение на ОбС-Кубрат № 512/28.04.2011 г.

Левент Незиров
решение на ОбС-Кубрат № 508/18.09.2015 г.

 

 

Награда "За принос в развитие на международните връзки на община Кубрат"

 

Татяна Дочева
решение на ОбС-Кубрат № 513/28.04.2011 г.

 

 

Зрелостник на годината

 

Симона Христова
зрелостник от випуск 2010 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 376.1/30.04.2010 г.)

Симона Иванова
зрелостник от випуск 2010 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 376.2/30.04.2010 г.)

Ростислава Георгиева
зрелостник от випуск 2011 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 544.1/29.07.2011 г.)

Сибел Хамдиева
зрелостник от випуск 2011 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 544.2/29.07.2011 г.)

Нурсел Илмиева
зрелостник от випуск 2011 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 544.3/29.07.2011 г.)

Божидар орданов
зрелостник от випуск 2012 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 101/30.05.2012 г.)

Вероника Горанова
зрелостник от випуск 2013 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 228.1/30.05.2013 г.)

Стоил Ганев
зрелостник от випуск 2013 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 228.2/30.05.2013 г.)

Даяна Петрова
зрелостник от випуск 2014 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 352.1/07.05.2014 г.)

Десислава Петкова
зрелостник от випуск 2014 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 352.2/07.05.2014 г.)

Цветелина Стефанова
зрелостник от випуск 2014 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 352.3/07.05.2014 г.)

Венсан Найденов
зрелостник от випуск 2015 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 468/29.05.2015 г.)

Мелиса Радославова
зрелостник от випуск 2017 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 252/25.05.2017 г.)

Цветелина Тодорова
зрелостник от випуск 2017 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 252/25.05.2017 г.)

Цвета Коцева
зрелостник от випуск 2018 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 420/22.05.2018 г.)

Берк Ремзиев
зрелостник от випуск 2018 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 420/22.05.2018 г.)