Начало » Добре дошли в Кубрат » Почетни звания и награди

 

Почетни звания и награди

 

Почетни граждани на град Кубрат

 

Любка Николова Баева
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 1/16.05.2000 г.

Иван Костадинов Иванов
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 1/16.05.2000 г.

Христо Христов Иванджиков
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 1/16.05.2000 г.

Лили Иванова Петрова
решение на ОбС-Кубрат № 19/20.04.2001 г.

Хасан Исаев Мюрселов
решение на ОбС-Кубрат № 3/27.11.2002 г.

Миглена Валентинова Маркова
решение на ОбС-Кубрат № 1/25.08.2004 г.

Продан Проданов Проданов
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 19/20.05.2005 г.

Любен Колев Пенев
решение на ОбС-Кубрат № 19/20.05.2005 г.

Емил Илков Раданов
решение на ОбС-Кубрат № 19/20.05.2005 г.

Анелия Райчева Дочева
решение на ОбС-Кубрат № 19/20.05.2005 г.

Драгомир Димитров Драганов
решение на ОбС-Кубрат № 19/20.05.2005 г.

Иван Станев Пеев
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 260.1/19.05.2009 г.

Илия Илиев Коджахристов
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 260.2/19.05.2009 г.

Ахмед Мерданов Ахмедов
решение на ОбС-Кубрат № 260.3/19.05.2009 г.

д-р Васил Делчев Куртев
решение на ОбС-Кубрат № 260.4/19.05.2009 г.

Хасан Сюлейман Али
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 509/28.04.2011 г.

Сюлейман Исаев Алиев
посмъртно - решение на ОбС-Кубрат № 510/28.04.2011 г.

 

 

Връчена почетна лента

 

Николина Николаева Арачева
по случай 90-годишния й юбилей
(решение на ОбС – Кубрат № 29/02.11.2005 г.)

 

 

Заслужил гражданин на град Кубрат

 

Искра Антонова Гичева
решение на ОбС-Кубрат № 375.1/30.04.2010 г.

Калина Вълчева Митева
решение на ОбС-Кубрат № 375.2/30.04.2010 г.

Несибе Хаккъева Кедикова
решение на ОбС-Кубрат № 375.3/30.04.2010 г.

Стефан Калинов Калинов
решение на ОбС-Кубрат № 511/28.04.2011 г.

Тайбе Мустафа Юсеин
решение на ОбС-Кубрат № 512/28.04.2011 г.

 

 

Награда "За принос в развитие на международните връзки на община Кубрат"

 

Татяна Георгиева Дочева
решение на ОбС-Кубрат № 513/28.04.2011 г.

 

 

Зрелостник на годината

 

Симона Стефанова Христова
зрелостник от випуск 2010 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 376.1/30.04.2010 г.)

Симона Анжел Иванова
зрелостник от випуск 2010 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 376.2/30.04.2010 г.)

Ростислава Тодорова Георгиева
зрелостник от випуск 2011 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 544.1/29.07.2011 г.)

Сибел Меджидова Хамдиева
зрелостник от випуск 2011 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 544.2/29.07.2011 г.)

Нурсел Муамерова Илмиева
зрелостник от випуск 2011 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 544.3/29.07.2011 г.)

Божидар Дачев Йорданов
зрелостник от випуск 2012 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 101/30.05.2012 г.)

Вероника Миленова Горанова
зрелостник от випуск 2013 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 228.1/30.05.2013 г.)

Стоил Красимиров Ганев
зрелостник от випуск 2013 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 228.2/30.05.2013 г.)

Даяна Валентинова Петрова
зрелостник от випуск 2014 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 352.1/07.05.2014 г.)

Десислава Георгиева Петкова
зрелостник от випуск 2014 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 352.2/07.05.2014 г.)

Цветелина Стефанова Стефанова
зрелостник от випуск 2014 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 352.3/07.05.2014 г.)

Венсан Георгиев Найденов
зрелостник от випуск 2015 г. от СОУ „Хр. Ботев” гр. Кубрат
(решение на ОбС-Кубрат № 468/29.05.2015 г.)